WIELE ROZWIĄZAŃ INWESTYCYJNYCH
W JEDNYM MIEJSCU

Sprawdź czy Finance Navigator jest partnerem dla Ciebie.

Nasze strategie tworzymy od 2007 roku na bazie produktów oferowanych przez współpracujące z nami Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, które zarządzają kilkuset globalnymi rozwiązaniami inwestycyjnymi.

Partnerzy

Nasi Partnerzy potwierdzają wspólne długoterminowe cele współpracy z klientami zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

TFI PZU SA

TFI PZU SA – to pod względem wartości zarządzanych aktywów jedno z największych towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce, działające od 1999 roku.  W ramach PZU FIO Parasolowy oferuje piętnaście subfunduszy o zróżnicowanym ryzyku i polityce inwestycyjnej oraz dodatkowo unikatową strategię PZU Sejf+ z Ochroną Kapitału.

Lista dostępnych funduszy
TFI Allianz Polska SA

TFI Allianz Polska SA – działa w Polsce od 2003 roku, proponując 29 otwartych funduszy inwestycyjnych pod dwoma parasolami – krajowym, zorientowanym na rynek Polski oraz zagranicznym, dającym ekspozycję na praktycznie cały świat, ale bez ponoszenia ryzyka kursowego.

Lista dostępnych funduszy
Franklin Templeton Investment Funds

Franklin Templeton Investment Funds – działa od 1947 roku. Oferuje kilkaset luksemburskich rozwiązań dostępnych dla Polskich klientów – 23 funduszy dostępnych w PLN obejmujących różne klasy aktywów i ogromną rozpiętość geograficzną, 46 funduszy w USD – praktycznie wszystkie możliwe rynki i klasy aktywów, 59 funduszy w EUR oraz 4 w CHF czyli 132 rozwiązania

Lista dostępnych funduszy
Templeton Asset Management Poland TFI SA

Templeton Asset Management Poland TFI SA – parasol 3 funduszy o różnej strategii inwestycyjnej zorientowanych na rodzimy rynek, zarządzanych przez polskich zarządzających.

Lista dostępnych funduszy
Investors TFI SA

Investors TFI SA – jedna z najstarszych niezależnych krajowych firm zarządzających funduszami. Oferuje ponad 20 różnorodnych strategii, w tym także inwestycje zagraniczne dostępne w polskiej walucie.

Lista dostępnych funduszy
Skarbiec TFI SA

Skarbiec TFI SA – powstało w 1997 roku, jako piąte towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce, zarządza 50 funduszami otwartymi inwestującymi praktycznie na całym świecie i każdą dostępną klasę aktywów w walucie polskiej.

Lista dostępnych funduszy
Ipopema TFI SA

Ipopema TFI SA – powstało w 2007 r. i dziś jest jednym z największych towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce. Posiada w ofercie 14 funduszy otwartych zorientowanych inwestycyjnie na cały świat.

Lista dostępnych funduszy
Superfund TFI SA

Superfund TFI SA – specjalizuje się w inwestycjach o unikatowych strategiach. Klasyczne sposoby inwestowania wspomagane są przez zautomatyzowane systemy transakcyjne.

Lista dostępnych funduszy

Sprawdź czy Finance Navigator
jest partnerem dla Ciebie.

Nasi doradcy dysponują czasem aby wysłuchać Klienta i zrozumieć jego indywidualne potrzeby a także wybrać najlepsze rozwiązanie spośród wielu inwestycyjnych produktów znajdujących się na rynku.